Ano, z každé objednávky odkládáme 3% zaplacené částky a jakmile nastane období příjímání financí nutných pro výsadbu, darujeme je naší partnerské neziskové organizaci. O všem budeme informovat prostřednictvím sociálních sítí – či zde, přímo na e-shopu.

Samozřejmě! Všechno záleží na domluvě. O místě i čase výsadby budou všichni zákazníci informováni na našich sociálních sítích, kde bude přiložená anketa. Když se budete chtít zúčastnit výsadby spojíme se s Vámi. 🙂

Pro tuto otázku jsme vytvořili samostatnou stránku „O nás“

Sázíme Stromy je naše partnerská nezisková organizace, která zajišťuje vše co se týká navrácení zeleně do přírody i měst. Pro více informací můžete přejít na jejich webové stránky www.sazimestromy.cz

Všechny Vaše objednávky balíme do 100% recyklovatelného balíku – tento postup je o něco nákladnější, než obyčejné neekologické obálky, avšak přispívá k trvalé udržitelnosti a myšlence našeho e-shopu. Vše o ekologické zásilce se dozvíte zde.

Zásilku odesíláme při objednání do 12 hodin již ten samý den. Objednávky po 12. hodině se odesílají až další den. Samotná doprava k Vám domů trvá 1-2 pracovní dny v závislosti na dopravci.

Jakmile dokončíte objednávku, přijde nám o ní upozornění. Co nejdříve vše řádně zabalíme zkontrolujeme a předáváme přepravci. O stavu Vaší objednávky budete informováni emailem. Pokud jste od nás neobdrželi žádný email, zkuste se podívat do složky spam.

Pro tuto otázku jsme vytvořili samostatnou stránku „Reklamace“

Ano, faktura bude vždy v příloze emailu s předmětem „Objednávka odeslána“.